Na českém trhu působíme již přes 15 let. Jsme rodinná firma na kterou se můžete spolehnout. Za celou dobu působení jsme se postarali o více než 2 miliony oken. Každý náš výrobek prochází testováním a pečlivou výstupní kontrolou. Proto se nebojíme dát prodlouženou záruku 4 roky. Můžete nás navštívit osobně na našich devíti pobočkách, které najdete nejen v Praze, ale i v Mladé Boleslavi, Plzni, Jablonci n. Nisou, či Brně.

 • Přes 15 let zkušeností

 • Více než 2 000 000 zastíněných oken

 • Stabilní firma s rodinnou tradicí

Naše produkty

Profil Z

 • S krytem z hliníkového plechu
 • Více než 20 barevných provedení
 • Žaluzie světové kvality

Protal

Prémiová venkovní žaluzie Protal patří svým zpracováním mezi nejlepší žaluzie. Lamely zaručují úplné zastínění a extrémní odolnost proti větru.

Profil C

Inovativní zahnutý tvar lamel ve tvaru písmene C umožňuje natáčet žaluzie do obou stran bez obav z jejich poškození.

Profil T

Elegantní design a výborné technické vlastnosti. Nízký nábal díky šířce lamely 80 mm, lepší dovírání lamel a vysoká odolnost proti větru.

Profil F

Hodí se k zastínění zejména pásových oken administrativních budov a velkých oken komerčních objektů. Největší výhodou je nízká výška nábalu.

Profil EXT

Cenově nejdostupnější typ venkovních žaluzií. Hodí se pro stínění menších oken. Největší předností je nejužší svazek stažených žaluzií.

Chytrá domácnost

Automatizace domácnosti v podání Somfy

Pohodlné, bezpečné a úsporné ovládání domácnosti jednotlivých prvků jediným dálkovým ovladačem, nebo z telefonu či tabletu.

 • Automatizace domácnosti

 • Snadné ovládání

 • Elegantní design

Časté dotazy

Jaký je rozdíl mezi žaluzií a roletou?

Venkovní žaluzii tvoří samostatné lamely, které lze různě naklápět. Můžete si tak regulovat přísun světla, chránit se před slunečními paprsky a zároveň větrat. Lamely naklopené do vodorovné polohy vám nebrání ve výhledu ven. Venkovní rolety jsou tvořeny také lamelami, které jsou ale spojeny a tvoří celistvý svislý pancíř. Stažené rolety vytvoří v místnosti úplnou tmu a nelze je naklápět. Pokud chcete v místnosti světlo, můžete je spustit třeba jen do půlky okna.

Jaké jsou rozdíly mezi různými typy žaluzií i co se kvality týče?

Rozdíl je zejména ve tvaru lamel, kdy písmeno v názvu udává tvar lamely. Naše venkovní žaluzie Z-90 Noval a Z-70 má lamelu ve tvaru písmene Z a lomený tvar, který zajišťuje dokonalé dovírání lamel a tím pádem i skvělé zastínění interiéru. Žaluzie v profilu Z jsou naše nejprodávanější. Žaluzie C-60 a C-80 mají oblý tvar ve tvaru písmene C a můžete je bez obav natáčet do obou stran, podobně jako u vnitřních žaluzií.

Jakou mají žaluzie odolnost proti větru?

Většina žaluzií je schopna odolat zatížení větrem až do 74 km/h. Tato maximální hodnota se řídí provedením a velikosti žaluzie. U venkovní žaluzie PROTAL je maximální zatížení větrem až 88 km/h.

Jsou venkovní žaluzie bezpečnostní? Zabrání vniknutí zlodějů?

Venkovní žaluzie bezpečnostní nejsou, slouží čistě jako stínící prvek. Jediný typ se zvýšenou bezpečností je venkovní žaluzie PROTAL.

Často kladené dotazy

Nevíte si rady s výběrem?

Netrapte se s hledáním informací. Naši odborníci vám radi pomůžou.

Chci pomoci s výběrem

Cesta k dokonalým
venkovním žaluziím?

 • 01 Kontaktujte nás

  Už jste vybrali? Nebo naopak potřebujete pomoci s výběrem? Rádi jednáme s každým klientem osobně, proto vám ihned přidělíme specialistu, který vám se vším pomůže.

 • 02 Vy si vyberete, my to spočítáme

  Náš specialista vám pomůže s výběrem produktu od typu provedení montáže až po barevnou variantu. Na vámi vybrané žaluzie se můžete přijet podívat na jakoukoli z našich 10 poboček po celé ČR.

 • 03 Dvakrát měř, jednou řeš

  Cena je ok? No tak se do toho můžeme pustit! Ale pro jistotu k vám ještě prvně pošleme technika, který vše přeměří a zkontroluje, zda je vše připraveno pro montáž.

 • 04 Už se to vyrábí. Kdy to namontujeme?

  Technik vše zadal našim kamarádům do Climaxu a už nic nebrání tomu, aby vaše jedinečné venkovní žaluzie spatřily světlo světa. Mezitím se s vámi domluvíme na vhodném termínu, kdy vás navštíví naši montéři.

 • 05 Hotovo! Namontováno!

  No nezní to jednoduše? Kontaktujte nás už dnes a započněte vaši cestu k dokonalým venkovním žaluziím!

 • Mám zájem

Máte zájem o venkovní žaluzie?

Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my vás budeme kontaktovat.

  Staňte se naším partnerem

  Hledáme nové prodejce a montážní firmy po celé České republice

  Jaké výhody z toho plynou?

  • Uskladnění zboží ve skladech
  • Závozy až k vám
  • Vybavení prodejen vzorky a další…
  Staňte se naším partnerem

  Máte zájem?
  Kontaktujte nás!

  Zanechte nám na sebe telefonní číslo
  a my vás budeme kontaktovat.

   Zavřít